БОАЖЯамны албан хаагчдын талаархи мэдээлэл

БАЙГАЛЬ ОРЧИН,  АЯЛАЛ ЖУУЛЧЛАЛЫН ЯАМНЫ УТАСНЫ ЖАГСААЛТ                                                                                                                                                                                                                                                                                2016.10.12

Д/д

Овог нэр

          Албан тушаал

Өрөө

ний №

Төрийн холбоо

Ажлын утас/ Факс/

                                                                                           1.     Удирдлага

  1.  

1

Д.Оюунхорол

Сайд

201

260943

320943

 

  1.  

2

Ц.Батбаяр

Дэд сайд

101

266286

 

 

  1.  

3

Ц.Цэнгэл

Төрийн нарийн бичгийн дарга

301

261382

 

 

2. Сайдын ажлын алба

  1.  

1

 

 

 

 

 

 

  1.  

2

Д.Гансүх

Сайдын зөвлөх

203

311274

 

 

  1.  

3

Т.Бүдээхүү

Сайдын Хэвлэл мэдээлэл, олон нийттэй харилцах зөвлөх

313

260718

 

 

2-1. Удирдлагын туслах

  1.  

1

Б.Мөнхтуяа

Сайдын туслах

201 а

262830

     326595

 

  1.  

2

Л.Мандахнаран

Дэд сайдын туслах

101 а

261325

 

 

  1.  

3

М.Дорж

Төрийн нарийн бичгийн даргын туслах

301 а

265675

 

 

3. Ногоон хөгжлийн бодлого,  төлөвлөлтийн газар

  1.  

1

Т.Булган

Дарга

305

310357

 

 

  1.  

2

С.Эрдэнэцэцэг

Ахлах мэргэжилтэн

308

325848

 

 

  1.  

3

Д.Тэнгис

Ахлах мэргэжилтэн

308

261309

 

 

  1.  

4

Б.Батбаатар

Мэргэжилтэн

308

325848

 

 

  1.  

5

Э.Жавхлан

Мэргэжилтэн

308

325848

 

 

  1.  

6

Ж.Нарантуяа

Мэргэжилтний түр орлон гүйцэтгэгч

308

325848

 

 

3-1. Цэвэр технологи, хөрөнгө оруулалт, үйлдвэрлэлийн хэлтэс

  1.  

1

Ц.Уранчимэг

Даргын албан үүргийг түр орлон гүйцэтгэгч

316

311278

 

 

  1.  

2

Ц.Төмөрбаатар

Ахлах мэргэжилтэн

306

311086

 

 

  1.  

3

Ч.Ганбат

Мэргэжилтэн                                                              

306

311086

 

 

  1.  

4

Г.Хоролмаа

Мэргэжилтэн

306

311086

 

 

  1.  

5

С.Шинэзул

Мэргэжилтний түр орлон гүйцэтгэгч

314

311127

 

 

  1.  

6

С.Баярцэцэг

Мэргэжилтэн

314

311127

 

 

4. Төрийн захиргааны удирдлагын газар

  1.  

1

Х.Батжаргал

Даргын албан үүргийг түр орлон гүйцэтгэгч

409

264711

322838

 

  1.  

2

Г.Бадамдулам

Ахлах мэргэжилтэн

411

266231

 

 

  1.  

3

Д.Шижир-Эрдэнэ

Ахлах мэргэжилтэн

410

310449

 

 

  1.  

4

М.Соёлмаа

Мэргэжилтэн

410

310449

 

 

  1.  

5

Д.Батсайхан

Мэргэжилтэн

403

310276

 

 

  1.  

6

Х.Таравчамба

Мэргэжилтэн

315

310964

 

 

  1.  

7

 Э.Анхчимэг

Бичиг хэргийн эрхлэгч, операторч

113

266171

 

 

  1.  

8

Л.Тунамал-Эрдэнэ

Архивын ажилтан

113

266171

 

 

  1.  

9

Ч.Оюунбаяр

Нэг цэгийн үйлчилгээний ахлах мэргэжилтэн

123

261966

 

 

  1.  

10

Б.Дайриймаа

Нэг цэгийн үйлчилгээний гэрээт ажилтан

123

261966

 

 

  1.  

11

Г.Энхцацрал

Нэг цэгийн үйлчилгээний гэрээт ажилтан

123

261966

 

 

  1.  

12

Э.Батбилэг

Компьютерийн гэрээт ажилтан

315

310964

 

 

  1.  

13

З.Баярбаатар

Гэрээт ажилтан

 

 

 

 

  1.  

14

Г.Анар

Гэрээт ажилтан

403

310276

 

 

4-1. Уур амьсгалын өөрчлөлт, гадаад хамтын ажиллагааны хэлтэс

  1.  

1

Б.Ерөөлт

Даргын албан үүргийг түр орлон гүйцэтгэгч

407

266197

321401

 

  1.  

2

Д.Ариунтуяа

Ахлах мэргэжилтэн

401

263341

 

 

  1.  

3

Х.Майцэцэг

Мэргэжилтэн

401

263341

 

 

  1.  

4

О.Нарангэрэл

Мэргэжилтэн

401

263341

 

 

  1.  

6

Д.Дуламжав

Мэргэжилтний түр орлон гүйцэтгэгч

401

263341

 

 

  1.  

7

Ц.Гэрэлт-Од

Мэргэжилтэн

401

263341

 

 

  1.  

8

Б.Саруул

Гэрээт ажилтан

401

263341

 

 

  1.  

9

Ц.Ананд

Гэрээт ажилтан

401

263341

 

 

4-2. Хуулийн хэлтэс

  1.  

1

Ч.Раднаабазар

Даргын албан үүргийг түр орлон гүйцэтгэгч

405

265615

 

 

  1.  

2

А.Сайнбаяр

Ахлах мэргэжилтэн

408

264826

 

 

  1.  

3

М.Мөнхзаяа

Мэргэжилтэн

408

264826

 

 

  1.  

4

Р.Дэжид

Мэргэжилтэн

114

266432

 

 

  1.  

5

О.Батсайхан

Мэргэжилтний түр орлон гүйцэтгэгч

114

266432

 

 

4-3. Санхүүгийн хэлтэс

  1.  

1

Б.Нансалмаа

Хэлтсийн даргын албан үүргийг түр орлон гүйцэтгэгч

120

267828

 

 

  1.  

2

Д.Дэчин

Ахлах мэргэжилтэн

102

264848

 

 

  1.  

3

Л.Оюунчимэг

Төсвийн ерөнхий нягтлан бодогч

107

261516

 

 

  1.  

4

О.Дуламсүрэн

Ахлах нягтлан бодогч

102

264848

 

 

  1.  

5

Б.Болорцэцэг

Нягтлан бодогч

102

264848

 

 

  1.  

6

Ө.Байгалмаа

Яамны нярав, зохион байгуулагч

102

264848

 

 

  1.  

7

Г.Бүрэнжаргал

Төрийн сангийн мэргэжилтэн

122

261732

 

 

  1.  

8

Б.Содонцэцэг

Төрийн сангийн мэргэжилтэн

122

261732

 

 

  1. Хүрээлэн буй орчин, байгалийн нөөцийн удирдлагын газар
  2.  
 

1

Д.Даваасамба

Даргын албан үүргийг түр орлон гүйцэтгэгч

202

264166

 

 

  1.  

2

Б.Саран

Ахлах мэргэжилтэн

207

310317

 

 

  1.  

3

Д.Баярбат

Ахлах мэргэжилтэн

312

266528

 

 

  1.  

4

Ц.Батжаргал

Мэргэжилтэн

207

266426

 

 

  1.  

5

Н.Жамъянхүү

Мэргэжилтэн

207

266426

 

 

  1.  

6

П.Шинэцэцэг

Мэргэжилтэн

207

266426

 

 

  1.  

7

Л.Жаргалсайхан

Мэргэжилтэн

312

266528

 

 

  1.  

8

А.Оюун

Мэргэжилтний түр орлон гүйцэтгэгч

207

266426

 

 

  1.  

9

М.Тулга

Мэргэжилтэн

207

310317

 

 

  1.  

10

С.Баярхүү

 

Мэргэжилтний түр орлон гүйцэтгэгч

309

311265

 

 

  1.  

12

Д.Ариунцэцэг

Гэрээт ажилтан

207

310317

 

 

  1.  

13

Ц.Хосбаяр

Гэрээт ажилтан

207

310317

 

 

  1.  

14

Л.Гүнбилэг

АББҮХ-ныахлах мэргэжилтэн

105

 

 

 

  1.  

15

Г.Баярцэцэг

АББҮХ-ны гэрээт ажилтан

105

 

 

 

                                                              5-1. Байгаль орчны үнэлгээ, аудитын хэлтэс

  1.  

1

П.Бүнчинжав

Хэлтсийн дарга

108

328468

 

 

  1.  

2

Д.Тэмүүлин

Ахлах мэргэжилтэн

311

263235

 

 

  1.  

3

Н.Анхтуяа

Мэргэжилтэн

311

263235

 

 

  1.  

4

З.Азжаргал

Мэргэжилтэн

309

311265

 

 

  1.  

5

Б.Батбаяр

Мэргэжилтэн

311

310942

 

 

  1.  

6

С.Бадарчин

Мэргэжилтэн

311

310942

 

 

  1.  

7

Н.Эрдэнэчимэг

Мэргэжилтэн

311

310942

 

 

5-2. Ой, Ус, тусгай хамгаалалттай газрын кадастрын хэлтэс

  1.  

1

Н.Батзаяа

Хэлтсийн даргын албан үүргийг түр орлон гүйцэтгэгч

118

 266312

 

 

  1.  

2

М.Отгонтөгс

Ахлах мэргэжилтэн

119

266434

 

 

  1.  

3

Э.Эрдэнэхүү

Мэргэжилтэн

119

266434

 

 

  1.  

4

Э.Анхбаяр

Мэргэжилтэн

119

266434

 

 

6. Аялал жуулчлалын бодлого зохицуулалтын газар

  1.  

1

Б.Маргад

Даргын албан үүргийг түр орлон гүйцэтгэгч

303

311173

 

 

  1.  

2

Н.Молор

Ахлах мэргэжилтэн             

317

262131

 

 

  1.  

3

Ц.Гэрэлсайхан

Мэргэжилтэн

317

262131

 

 

  1.  

4

С.Баясгалан

Мэргэжилтэн

317

262131

 

 

  1.  

5

Ц.Ариунбаатар

Мэргэжилтэн

103

310342

 

 

  1.  

6

Ц.Халиун

Мэргэжилтэн

103

310342

 

 

  1.  

7

Х.Содномдэмбэрэл

Мэргэжилтэн

103

310342

 

 

  1.  

8

П.Нямсүрэн

Мэргэжилтэн

317

262131

 

 

  1.  

9

С.Бэлгүтэй

Мэргэжилтний түр орлон гүйцэтгэгч

303 а

267010

 

 

  1.  

10

П.Дуламсүрэн

Гэрээт ажилтан

303 а

267010

 

 

7. Ойн бодлого зохицуулалтын газар

  1.  

1

М.Тунгалаг

Даргын албан үүргийг түр орлон гүйцэтгэгч

402

267548

 

 

  1.  

2

Ц.Банзрагч

Ахлах мэргэжилтэн

404

311280

 

 

  1.  

3

Б.Отгонсүрэн

Ахлах мэргэжилтэн

402 б

261726

 

 

  1.  

4

Н.Энхтайван

Ахлах мэргэжилтэн

402 б

261726

 

 

  1.  

5

Ц.Чулуунбаатар

Ахлах мэргэжилтэн

402 б

261726

 

 

  1.  

6

Д.Энхжаргал

Мэргэжилтэн

402 б

261726

 

 

  1.  

7

И.Дорж

Мэргэжилтэн

402 б

261726

 

 

  1.  

8

Р.Ганбат

Мэргэжилтэн

402 б

261726

 

 

 

9

Д.Жагдаг

Мэргэжилтэн

402 б

261726

 

 

 

10

Э.Содномпил

Гэрээт ажилтан

402 б

261726

 

 

8. Газар зохион байгуулалт, усны нэгдсэн бодлого зохицуулалтын газар

 

1

Г.Нямдаваа

Даргын албан үүргийг түр орлон гүйцэтгэгч

211

264447

311102

 

 

2

Ч.Пунцагсүрэн

Ахлах мэргэжилтэн

210

310946

 

 

 

3

Б.Наранчимэг

Ахлах мэргэжилтэн

210

266288

 

 

 

4

Д.Элбэгсайхан

Мэргэжилтэн

212

264627

 

 

 

5

Б.Пүрэвжамц

Мэргэжилтэн

210

266288

 

 

 

6

Б.Саранцэцэг

Мэргэжилтэн

212

264627

 

 

8-1. Усны нөөцийн хэлтэс

 

1

Ш.Мягмар

Даргын албан үүргийг түр орлон гүйцэтгэгч

209

262838

 

 

 

2

Д.Өнөржаргал

Ахлах мэргэжилтэн

208

266305

 

 

 

3

Ж. Отгонбаяр

Мэргэжилтэн

208

266305

 

 

 

4

Х.Сэвжидмаа

Мэргэжилтэн

208

267549

 

 

 

5

Д.Сайханжаргал

Мэргэжилтэн

208

267549

 

 

 

6

Л.Эрдэнэбулган

Мэргэжилтэн

208

267549

 

 

8-2. Сав газрын удирдлагын хэлтэс

 

 1

Н.Баттулга

Даргын албан үүргийг түр орлон гүйцэтгэгч

206

266311

 

 

 

2

Х.Көбейхан

Ахлах мэргэжилтэн

205

267545

 

 

 

3

Д.Чулуунхүү

Мэргэжилтэн

205

267545

 

 

 

4

Т.Давааням

Мэргэжилтэн

205

267545

 

 

 

5

Г.Ариунсолонго

Мэргэжилтэн

205

267545

 

 

9.Тусгай хамгаалалттай нутгийн удирдлагын газар

 

1

Ч.Батсансар

Даргын албан үүргийг түр орлон гүйцэтгэгч

117

312428

 

 

 

2

Г.Энхмөнх

Ахлах мэргэжилтэн

121

267675

 

 

 

3

Ч.Гал

Ахлах мэргэжилтэн

121

267283

 

 

 

4

Ц.Түвшинбат

Мэргэжилтэн

121

267283

 

 

 

5

Т.Болдбаатар

Мэргэжилтэн

121

267283

 

 

 

6

Б.Дэлгэрцэцэг

Мэргэжилтэн

121

267675

 

 

 

7

Б.Жавзандулам

Мэргэжилтэн

121

267675

 

 

 

8

С.Мөнх-Оргил

Гэрээт ажилтан

121

267675

 

 

10. Хяналт-шинжилгээ, үнэлгээ, дотоод аудитын газар

 

1

Т.Алтангэрэл

Даргын албан үүргийг түр орлон гүйцэтгэгч

302

311402

 

 

 

2

В.Жавзан

Ахлах мэргэжилтэн

406

310365

 

 

 

3

Г.Оюунгэрэл

Мэргэжилтэн

406

310365

 

 

 

4

Б.Мөнхбат

Мэргэжилтэн

406

310365

 

 

 

5

Л.Нямдорж

Мэргэжилтэн

115

266315

 

 

 

6

Б.Одбаяр

Гэрээт ажилтан

115

266315

 

 

 

7

Ц.Пүрэвмаа

Гэрээт ажилтан

115

266315

 

 

11. Хэвлэл мэдээллийн алба

 

1

С.Дуламсүрэн

Гэрээт ажилтан

313

260718

 

 

 

2

А.Цэдэнсодном

Гэрээт ажилтан

313

260718

 

 

12. Төрийн үйлчилгээний ажилтнууд

 

1

А.Энхбаатар

Сайдын жолооч

-

УБЗ 07-08

 

 

2

Ч.Одбаяр

Дэд сайдын жолооч

 

УНҮ 04-38

 

 

3

Ц.Мижиддорж

ТНБД-ын даргын жолооч

 

УБУ 22-28

 

 

4

Ч.Нацагдорж

Яамны жолооч

-

УБЭ80-80

 

 

5

Ш.Цолмон

Яамны жолооч

-

УБҮ 01-68

 

 

6

Э.Ганбаатар

Яамны жолооч

 

УБҮ 01-44

 

 

7

Харуул

Төрийн тусгай алба

-

51-262521

 

13. Түр чөлөөтэй байгаа мэргэжилтнүүд

 

1

 П.Саранцэцэг

Нягтлан бодогч

 

 

99154700

 

2

Д.Оджаргал

Мэргэжилтэн

 

 

99776721

 

5

Т.Төрбадрах

Мэргэжилтэн

 

 

99995387

 

6

А.Цээпил

Мэргэжилтэн

 

 

88110922

 

8

Г.Түвшинжаргал

мэргэжилтэн

 

 

95018614

 

9

Б.Дарханчимэг

Мэргэжилтэн

 

 

88118007

 

10

Б.Дэлгэрцэцэг

Мэргэжилтэн

 

 

89077010

 

11

Н.Гэрэлцэцэг

Ахлах мэргэжилтэн

 

 

99031296

 

12

Х.Оюунбилэг

Мэргэжилтэн

 

 

99224979

 

13

В.Эрдэнэ-Оюун

Бичиг хэргийн эрхлэгч

 

 

99243154

 

14

Б.Солонго

Мэргэжилтэн

 

 

99107766

14. Үйлчлэгч нар

 

1

Б.Сувдцэцэг

Цайны өрөө

213

266291

88641560

 

2

Б.Нарантунгалаг

1 давхрын Үйлчлэгч

 

 

88051920

 

3

Д.Сэрчмаа

2 давхрын Үйлчлэгч

 

 

98890840

 

4

Ж.Гансүх

2 давхрын өргөтгөлийн Үйлчлэгч

 

 

88656404

 

5

Д.Цэцэгмаа

3 давхрын  Үйлчлэгч

 

 

99901782

 

6

Б.Шүрэнцэцэг

4 давхрын Үйлчлэгч

 

 

89479880

 

7

Т.Тунгалаг

00-ийн Үйлчлэгч

 

 

99734512

 Харьяа газар      15. Цаг уур, орчны шинжилгээний газар

 

1

С.Энхтүвшин

Дарга

304

266592

 

99118719

 

2

Б.Баттулга

Дэд дарга бөгөөд Удирдлага, төлөвлөлт, санхүү, хамтын ажиллагааны хэлтсийн дарга

307

265896

 

99113686

 

3

Ч.Пунцагдорж

Улсын сүлжээ, уур амьсгалын үйлчилгээний хэлтсийн даргын албан үүргийг түр орлон гүйцэтгэгч

309

328392

 

99881904

 

4

Ж.Батбаяр

Орчны шинжилгээнийхэлтсийн дарга

313

266148

 

99022641

 

5

Л.Оюунжаргал

Урьдчилан мэдээлэх  хэлтсийн даргын албан үүргийг түр орлон гүйцэтгэгч

308

326603

 

99124045

 

6

М.Эрдэнэтуяа

Архив мэдээллийн хэлтсийн дарга

 

264857

 

99055874

 

7

М.Лхагвасүрэн

Архив, бичиг хэрэг, сургалтын асуудал хариуцсан мэргэжилтэн

304

264152

 

95999979

 

8

Ш.Нямдаваа

Хүний нөөцийн асуудал хариуцсан мэргэжилтнийг түр орлон гүйцэтгэгч

306

264913

 

99141280

 

9

Сарантуяа

 

Ус, цаг уур, орчны судалгаа мэдээллийн хүрээлэнгийн захирал

 

 

 

 

 

10

Б.Лхагвасүрэн

Байгаль орчин, хэмжил зүйн төв лаборатори

 

 

 

99138645

16. Нийслэлд байрлаж буй хамгаалалтын захиргаад болон сав газар

 

1

Б.Хашмаргад

Хан хэнтийн УТХГ-ын дарга

 

314208

 

99192460

 

2

Ц.Ширэндэв

Богдхан уулын ДЦГ-ын дарга

 

342137

342620

88116078

 

3

С.Доржготов

Горхи тэрэлжийн БЦГ-ын дарга

 

 

98183085

99119542

 

4

Ц.Дашпүрэв

Хустай нурууны БЦГ-ын дарга

 

 

245087

99006006

 

5

Я.Болдбаатар

Туул голын сав газрын захиргааны даргын албан үүргийг түр орлон гүйцэтгэгч

 

 

 

99010063

17.“Ойн судалгаа, хөгжлийн төв” улсын  төсөвт үйлдвэрийн газар

 

 

1

Д.Мөнхбат

Газрын захирал

 

301072

 

99112094

 

2

Ч.Пүрэвсүрэн

Захиргаа санхүү, туршилт үйлдвэрлэл менежментийн албаны дарга

 

300078

 

99116476

 

3

Х.Мичид

Ойн нөөцийн судалгаа ашиглалтын албаны дарга

 

77111179

 

96049441

 

4

Б.Ганзориг

Ой хамгаалал, үржүүлэг, нөхөн сэргээлтийн албаны дарга

 

362963

 

94095115

 

5

П.Оюунгэрэл

Захирлын туслах, бичиг хэрэг

 

77111178

 

 

18.Цэнгэг  усны нөөц,  Байгаль хамгаалах төв

 

 

1

Г.Номин

Газрын захирал

 

70107643

 

99100737

 

2

Ц.Өлзийсайхан

Захиргаа, санхүүгийн хэлтсийн дарга

 

-

 

99020073

 

3

П.Цогтсайхан

Сургалт, судалгааны  хэлтсийн дарга

 

70107644

 

99075559

 

4

Д.Шижирболд

Гадаад харилцаа, мэдээлэл технологийн хэлтсийн дарга

 

 

 

96054170

 

5

С.Нямбаяр

Ерөнхий менежер

 

 

 

88099622

 

6

Ч.Монгол-Эрдэнэ

Сургалт хариуцсан ахлах мэргэжилтэн

162

-

 

99171989

 

7

Т.Урантөгс

Ерөнхий нягтлан бодогч

 

70107645

 

96646776

 

8

Ч.Энхзул

Хүний нөөц, дотоод ажил хариуцсан мэргэжилтэн

156

-

 

 91914958

 

9

Ц.Оюунчимэг

Номын санч–арга зүйч, заал зохион байгуулагч

136

-

 

 99265574

 

10

-

Жижүүр

 

70107646

 

 

19.“Монгол Ус” төрийн өмчит үйлдвэрийн газар

 

 

1

Ц.Сосорбарам

Газрын дарга

 

300080

 

99110706

 

2

Ш.Ганхуяг

Захиргаа, хүний нөөц, хамтын ажиллагааны хэлтсийн дарга

 

300492

 

99106354

 

3

О.Мөнхбаатар

Аж ахуй, үйлчилгээний тасгийн дарга

 

-

 

99022270

 

4

Д.Эрдэнэбат

Санхүү бүртгэл, хяналтын хэлтсийн дарга

 

300076

 

99095638

 

5

Х.Шүрэнцэцэг

Ашиглалт үйл ажиллагааны удирдлага хяналтын хэлтсийн дарга

 

368643

 

99013028

 

6

Ц.Энхзул

Усны төв лабораторийн эрхлэгч

 

300075

 

89931052

 

7

Б.Баясгалан

Даргын туслах

 

300074

 

88058197

20.Байгаль  хамгаалах сан

 

 

1

Х.Ганбаатар

Захирал

 

70000743

 

99115538

 

2

Г.Одончимэг

Нягтлан

 

70000753

 

88096601

 

3

И.Ганбат

Төсөв хариуцсан мэргэжилтэн

 

70000753

 

99088675

 

4

Д.Отгонцэцэг

Ажилтан

 

70000753

 

99201067

 

5

Ц.Анхбаяр

Бичиг хэрэг

 

70010753

 

88066991

Харьяа төсөл, хөтөлбөрүүд

21.Тусгай хамгаалалттай газар нутгийн сүлжээг бэхжүүлэх нь төсөл

/Цэнгэг усны нөөц байгаль хамгаалах төвд байрладаг/

 

 

1

Б.Оюунтүлхүүр

Төслийн зохицуулагч

 

70114228

 

99174727

                            22.Биологийн олон янз байдал, уур амьсгалын өөрчлөлтөд дасан зохицох төсөл  /Tod tower/

 

 

1

Б.Оргил

Төслийн зохицуулагч

 

70140166

 

 

   

С.Цэндсүрэн

Төслийн захиргаа,удирдлагын ажилтан

 

70140166

 

99028125

23.“Экосистемд түшиглэсэн дасан зохицох арга хэмжээг уур амьсгалын өөрчлөлтөд

өндөр эрсдэлтэй голуудын сав газарт хэрэгжүүлэх нь” төсөл /Засгийн газрын ордны замын  ард талын байранд/

 

1

Ц.Туяа

Төслийн үндэсний зохицуулагч

 

310807

 

94092390

 

2

М.Энхбат

Санхүү захиргааны ажилтан

 

310807

 

99825360

 

3

Ж.Сумъяасүрэн

Стратеги төлөвлөлтийн мэргэжилтэн

 

310807

 

99791226

 

4

Д.Цогнамсрай

Орон нутгийн асуудал хариуцсан ахлах  мэргэжилтэн

 

310807

 

95042299

 

5

Н.Отгонжаргал

Байгалийн нөөцийн бодлогын мэргэжилтэн

 

310807

 

88821171

 

6

Г.Халиун

Орчуулагч/ Нарийн бичгийн дарга

 

310807

 

99062529

 24."Монгол Улсын химийн бодисын зохистой менежментийг дэмжих замаар хүний эрүүл мэнд,

 байгаль орчинд үзүүлэх мөнгөн усны сөрөг нөлөөллийг бууруулах нь"

 

 

1

Т.Мягмарсүрэн

Төслийн зөвлөх

312

266528

 

99085640

 

2

Р.Ариунбилэг

Зохицуулагч

312

266528

 

99082949

 

3

Ч.Мөнхтуяа

Төслийн зөвлөх

312

266528

 

99087145

 

4

Б. Пүрэвдорж

Төслийн зөвлөх

312

266528

 

99116449

25.Даян дэлхийн ногоон хөгжлийн байгууллага

 

1

Жон Лайонс

Суурин төлөөлөгч

307

 

 

9925 7881

 

2

Н.Цолмон

Мэргэжилтэн

307

 

 

9909 1575

 

3

Ц.Булганмөрөн

Мэргэжилтэн

307

 

 

9912 2030

 

4

Э.Баярмаа

Зөвлөх

307

 

 

9900 9224

 

5

Ч.Болормаа

Зөвлөх

307

 

 

9913 7083

 

6

Ш.Анармаа

Зөвлөх

307

 

 

9595 1267

26. Монгол орны баруун бүсэд газрын доройтол, хөгжлийн сөрөг нөлөөллийг бууруулах,

дүйцүүлэн  хамгааллыг нэвтрүүлэх нь төсөл

   

Г.Эрдэнэбаясгалан

Төслийн үндэсний зохицуулагч

310

 

 

88101010

   

Э.Хуягцэцэг

Орчуулагч, нарийн бичиг

310

 

 

94084810

   

Э.Замбага

Санхүү, захиргааны ажилтан

310

 

 

99058965

27. UN-REDD үндэсний хөтөлбөр

 

1

Б.Хишигжаргал

Хөтөлбөрийн менежер

304

77117750

 

99020722

 

2

Крис Дикинсон

Техникийн ахлах зөвлөх

304

77117750

 

94002767

 

3

О.Билгүүн

Хөтөлбөрийн засаглалын зохицуулагч

304

77117750

 

88112132

 

4

Ц.Хонгор

Үндэсний зөвлөх

304

77117750

 

99280129

 

5

Б.Наранцацрал

Санхүү, захиргааны ажилтан

304

77117750

 

96077771

 

6

Б.Батчулуун

Олон нийттэй харилцах ажилтан

304

77117750

 

97115599

 

7

Ричард Меткалфе

Олон улсын зөвлөх

304

77117750

 

94268094

28. УУЛ УУРХАЙН ДЭД БҮТЦИЙН ХӨРӨНГӨ ОРУУЛАЛТЫГ ДЭМЖИХ ТӨСӨЛ    (MINIS)Газрын Доорх Усны Менежмент Мэдээллийн Нэгж

 

1

Ц.Алтангэрэл

Ахлах мэргэжилтэн

205

267545

 

86080701

 

2

Г.Золзаяа

Мэргэжилтэн

205

267545

 

95335363

 

3

Б.Батболд

Мэргэжилтэн

205

267545

 

95030600

 

4

П.Нансал

Мэргэжилтэн

205

267545

 

99992656

 

5

Д.Золжаргал

Мэргэжилтэн

208

266305

 

88101247

 

Төрийн холбооны утас: 261111

Байрны захиргаа:  Байрны захиргааны зохион байгуулагч: 260433

Төрийн тусгай хамгаалалттай газрын харуул хамгаалалтын алба: 263121 факс: 264445